linglord.com » Tłumaczenia

wyœlij zapytanie

Tłumaczenia finansowe

Tłumaczenia medyczne

Tłumaczenia farmaceutyczne

Tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia marketingowe

Tłumaczenia informatyczne

Tłumaczenia przysięgłe

Relacje inwestorskie

Tłumaczenia symultaniczne

Tłumaczenia konsekutywne

Tłumaczenia szeptane

Tłumaczenia towarzyszące

Tłumaczenie przysięgłe

Tłumaczenia

tłumaczenia ustne


 


LINGLORD to biuro tłumaczeń specjalizujące się w tłumaczeniu tekstów fachowych. Wykonujemy tłumaczenia ustne i pisemne. Większość naszych zleceń to tłumaczenia z języka polskiego na języki: angielski, niemiecki, rosyjski, ukraiński, francuski, a także z tych języków na język polski. W razie potrzeby tłumaczymy również z oraz na inne języki, nie tylko europejskie, ale też np. arabski, chiński, japoński czy koreański. Realizujemy również duże projekty wielojęzyczne.

Tłumaczymy w takich dziedzinach, jak finanse i bankowość, medycyna i farmacja, prawo, biznes i marketing. Wiele naszych zleceń to teksty i spotkania dotyczące takich zagadnień, jak rolnictwo, sport i fitness, hotelarstwo i gastronomia oraz wiele innych. Oferujemy również tłumaczenia przysięgłe.

Wszystkie tłumaczenia są wykonywanie przez tłumaczy z wykształceniem filologicznym lub kierunkowym oraz bogatym doświadczeniem. W przypadku tekstów specjalistycznych zlecenia konsultowane są także ze specjalistami w danej dziedzinie, aby zapewnić poprawność merytoryczną wszystkich tekstów odsyłanych do naszych klientów.

Tłumaczenia ustne wykonywane są przez profesjonalnych tłumaczy konferencyjnych przygotowanych do tego zawodu między innymi na studiach o kierunku lingwistyka ze specjalizacją ustną lub/oraz w podyplomowym studium kształcenia tłumaczy na Uniwersytecie Warszawskim przy współpracy z Komisją Europejską i Parlamentem Europejskim oraz Konsorcjum EMCI. Na życzenie klienta możemy również zapewnić wsparcie przy organizacji spotkania, w tym pomoc w zorganizowaniu odpowiedniego miejsca oraz sprzętu nagłaśniającego.

O NAS  -   TŁUMACZENIA  -   KLIENCI   -   POLITYKA PRYWATNOŚCI  -  DOŁĄCZ  -   MAPA STRONY  -   REGULAMIN  -   KONTAKT

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.  Wiecej informacji